Jak dodać treść do strony

Aby dodać nową stronę ...

Wybierz z menu: moje strony. Pod nagłówkiem Dodaj nową stronę podaj tytuł strony (tak będzie się nazywał również odnośnik w Twoim menu), wybierz kolejność odnośnika w menu (1 - najbardziej z lewej, 5 - najbardziej z prawej), kliknij przycisk Dodaj. Strona pojawi się na liście Moje strony. Wybierz która z Twoich stron ma być stroną główną (ta strona będzie pojawiać się bezpośrednio po wpisaniu Twojego adresu internetowego).

Aby edytować treść strony ...

Wybierz z menu: treść stronWybierz stronę którą będziesz edytować. Wpisz treść, lub wklej tekst przygotowany wcześniej. Aby zapisać zmiany kliknij przycisk Aktualizuj u dołu strony, lub ikonkę dyskietki (zapisz). Zmiany są od razu widoczne na stronie.


Aby wybrać baner ...

Wybierz z menu: wygląd stronyZaznacz obraz który chcesz, aby był widoczny, lub załaduj swój baner. Aby wybrać swój baner - kliknij Przeglądaj u dołu strony, wybierz baner w formacie jpg z Twojego komputera, kliknij przycisk Wgraj obraz na serwer, zaznacz swój baner.


Aby uruchomić galerię ...

Wybierz z menu: moje stronyPod nagłówkiem Pokazuj galerię wybierz stronę na której galeria będzie widoczna. Kliknij Zapisz. Galeria będzie wyświetlana pod treścią strony.
Wybierz z menu: galeriaKliknij Przeglądaj. Wybierz obraz z Twojego komputera. Uzupełnij opis, który będzie widoczny obok Twojego obrazu. Kliknij przycisk Wgraj obraz na serwer.
Powtórz operacje w menu galeria aby załadować wybraną ilość obrazów.
Popraw daty tak aby obrazy były wyświetlane w wybranej przez Ciebie kolejności (daty nie są widoczne na stronie).